EnglishFrenchItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian
У кошику немає товарів. Почніть покупки в нашому каталозі

Амінокислоти

18 липня 2019

Ніщо на Землі не може існувати без білка, який в свою чергу складається з амінокислот. Отже, ці речовини і є основою життя. Про це варто поговорити: підрахувати кількість їх різновидів і з'ясувати, на що вони здатні заради краси і молодості шкіри.

Що таке амінокислоти

Амінокислоти - це органічні сполуки, з яких складаються білки (протеїни). Для будівництва білків людський організм використовує 20 амінокислот, які з'єднуються в ланцюжки в певній послідовності, утворюючи різні білкові структури.

Для шкіри найважливішими білковими сполуками є: колаген та еластин, що утворюють внутрішній каркас шкіри; кератин, з якого складаються роговий шар шкіри, а також волосся.

З віком синтез протеїнів сповільнюється, відбуваються кількісні і якісні зміни білкових структур в організмі. Візуально це проявляється у втраті пружності шкіри, її стонченні, появі зморшок. Комплекси амінокислот застосовуються в антивікової косметиці та косметичних процедурах для стимуляції синтезу білків в шкірі.

Властивості амінокислот

Одна з переваг амінокислот перед іншими активними косметичними інгредієнтами - невеликий розмір молекул, що дозволяє їм проникати глибоко і брати участь в процесах відновлення. До речі, такий модний і перспективний компонент, як пептиди, теж є ланцюжком амінокислот, але вона в рази коротше, ніж у білкових з'єднань. В якості ланок цих ланцюжків і у білків, і у пептидів виступають амінокислоти.

Що роблять амінокислоти в складі косметики:

  • входять до складу натурального зволожуючого фактора;
  • відновлюють бар'єрні функції шкіри;
  • сприяють регенерації тканин (при ранах, ушкодженнях і сонячних опіках);
  • покращують стан сухої, потрісканої шкіри; забезпечують антиоксидантний захист. 

Важливо!

 

У житті шкіри амінокислоти є одним з головних структурних елементів і учасниками безлічі реакцій. Якщо організму їх не вистачає, амінокислоти приймають всередину в складі біодобавок і застосовують зовнішньо, наносячи безпосередньо на шкіру в складі косметичних засобів догляду.

 

 

Космецевтика має арсенал кремів для обличчя з амінокислотами:

Допомагає укріпити шкіри зсередини та вирівняти її колір , за рахунок амінокислоти L-аргінін та молочної кислоти Крем для обличчя Arginine. Derm.

Крем Arginine Serum. Derm. з аргинином та сіркою має лікувальну дію на жирну шкіру з висипом.

Крем ультразволожуючий L-carnitine. Derm. для ефективної профілактики зневоднення та раннього старіння шкіри (зморшки, в'ялість, сухість), а також стимуляція клітинного оновлення з аминокислотой L-карнитин.

Також, засоби для здоров,я волосся:

Шампунь КЕРАТИН для сухого та пошкодженого волосся глибоко зволожує, зміцнює волосся

Шампунь АРГІНІН для зміцнення, живлення та покращення росту волосся

Бальзам-кондиціонер  КЕРАТИН ТА ПРОТЕЇНИ ШОВКУ  складові зволожують, живлять та зміцнюють волосся, ущільнюють його, захищаючи від пересушування і заплутування.

Капсули з амінокислотами:

При програмах зниження ваги, програмах очищення організму, детоксикації, омолодження L-Карнітин

L-Аргінін перешкоджає накопиченню розумової і фізичної втоми, підвищує активність імунної системи.

Будьте здорові!

 

 

 

 

 


Обробка замовлень
  • Пн, Вт, Ср, Чт, Пт: з 08:00 до 17:00
  • Сб, Нд: Вихідний
Замовити зворотний дзвінок ×